Central Hotel
***
Miklosiceva 9, Ljubljana, Slovenia, SI-1000
Online rezervace . Ceny od EUR62.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR 62
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The 3-star Central Hotel offers an unparalleled location in the heart of Ljubljana. Simplicity, comfort and practicality are the keywords to your stay in this small business hotel.

The Central Hotel offers 71 rooms and 3 suites all well appointed with modern facilities. Guests of this lovely hotel can start their day with a delicious breakfast buffet.

Moreover, an e-office and Franky’s bar are located next to the reception and very close to the hotel guests will find the parking garage.

Whether travelling for business or leisure the Central Hotel is a perfect choice to explore the beautiful city of Ljubljana.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Central Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 8.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Ljubljana, Slovenia (LJU-Joze Pucknik) - 12.37 mi
  • Klagenfurt, Austria (KLU-Woerthersee) - 42.00 mi
  • Trieste, Italy (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 51.70 mi
  • Rijeka, Croatia (RJK) - 57.84 mi
  • Portoroz, Slovenia (POW) - 58.78 mi
  Muzea
  • Museum of Modern Art in Ljubljana - 0.46 mi
  • Ljubljana City Museum - 0.62 mi